Dental Development s.r.o.
Dental Development sa zaoberá zakladaním a prevádzkovaním zubných kliník na Slovensku v Rakúsku a v Čechách. Aktuálne spravujeme 3 zubné kliniky, ktoré prosperujú nadpriemerne. Zaoberáme sa tiež dodávaním spotrebného stomatologického materiálu a stomatologických technológií.

Zubný lekár

Náplň práce
Ošetrovanie pacientov zubnej kliniky.
O všetko ostatné sa postará Vaša zdravotná sestra
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1500
Iné výhody
Vlastná ordinácia
vlastná zdravotná sestra
plne vybavená moderná ordinácia s pacientmi a recepciou
firemné akcie
Miesto práce
Bratislava
Kopčianska 8, Bratislava
Termín nástupu
4.6.2018
Informácie pre uchádzača
Pracovnú pozíciu obsadzujem v čo najkratšom čase najneskôr do 4.6.2018.
V prípade záujmu nám prosím pošlite životopis aj s fotografiou na mail office@dentaldevelopment.sk
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
lojalita
bezúhonnosť
sebakontrola
kreativita
komunikácia s ľuďmi a vedenie ľudí
šikovné a presné ruky
ochota učiť sa niečo nové
Klincová 35
821 08 Bratislava
Slovensko
Kontaktná osoba: Róbert Rusňák
Telefón: +421 904 240 540
Aktualizované 16.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Zdravotníctvo, sociálna starostlivosť