M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Finančný analytik, Obchodný zástupca, Marketingový pracovník, Klientský pracovník

Náplň práce
-prvotný kontakt s klientom
-poskytovanie odborných informácií o produktoch a službách spoločnosti klientom prostredníctvom telefónu, e-mailu a osobne v sídle spoločnosti
-komplexné riešenie požiadaviek klienta
-práca v stanovenom pracovnom čase
-8 hodín denne, počas pracovných dní
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
480 brutto + 300 brutto odmeny + provízie
Iné výhody
-zázemie stabilnej finančnej spoločnosti
-kompletné zaškolenie v oblasti kapitálových trhov a predaja
-mladý, dynamický kolektív
-príjemné pracovné prostredie
-motivujúce finančné ohodnotenie
-mobilný telefón
-teambuildingové akcie
-športové aktivity (lyžovanie, futbal)
-vstup do fitness centra
Miesto práce
Bratislava
Pribinova 6
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Informácie o výberovom konaní:
Nemáte skúsenosti v danej oblasti? Nevadí, na bezplatných školeniach Vás všetko naučia obchodníci s dlhoročnými skúsenosťami.
V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám pošlite Váš životopis na e-mailovú adresu zivotopis@kariera-praca.sk

Požiadavky na zamestnanca:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
-všeobecný prehľad
-komunikatívnosť, klientský prístup, pracovitosť
-schopnosť pracovať v tíme
-zodpovednosť, flexibilita
-schopnosť rýchlo pracovať
-odolnosť voči stresu
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dobrovoľne udeľuje spoločnosti M.S.LEM, s.r.o., Pri Trati 25A,821 06 Bratislava IČO: 504 654 22, súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení: „Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti M.S.LEM, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami M.S.LEM, s.r.o. za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo na účel zavedenia predzmluvných vzťahov podľa §10 ods. 3 písm. b) zákon č. 122/2013 Z.z. Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom keď mi spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. sprostredkuje vhodné zamestnanie a uplynie garančná doba voči budúcemu zamestnávateľovi vyplývajúca zo zmluvných podmienok medzi M.S.LEM, s.r.o. a budúcim zamestnávateľom, alebo dňom, kedy požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov, ako aj v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované. V prípade odvolania tohto súhlasu, alebo uplynutí lehoty, alebo v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje. Spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. ma poučila o právach vyplývajúcich z § 28 zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny “ Kandidát zároveň poskytuje svoj súhlas s využívaním elektronického kontaktu uvedeného vyššie, za účelom poskytnutia obchodných ponúk a reklamných materiálov týkajúcich sa služieb, či prieskumov spoločnosti M.S.LEM, s.r.o. v zmysle § 62 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronickej komunikácii.
Životopis posielajte na mail : zivotopis@kariera-praca.sk
Aktualizované 13.9.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Finančný analytik

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodný zástupca

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Marketingový pracovník