OKAY Slovakia, spol. s r.o.

Asistent/ka predaja pre predajňu OKAY – Martin

Náplň práce
Náplň práce
* pomoc zákazníkom pri výbere a nákupe elektrospotrebičov a ponuka splátkových systémov
* starostlivosť o svoju sieť stálych zákazníkov
* pravidelné vzdelávanie v oblasti elektrospotrebičov a zákazníckeho servisu
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
3,32 EUR/hod + prémie dle výkonu
Iné výhody
* prepracovaný zaškoľovací program
* pravidelné školenie zamerané na predajné a komunikačné zručnosti
* možnosť urobiť rýchlu kariéru v dynamickej expandujúcej spoločnosti
* nadštandardné platové ohodnotenie bude výkonovo založené
* práca v mladom a dynamickom kolektíve
* a v neposlednej rade ti ponúkame stabilné zamestnanie v úspešnej a ziskovej společnosti
Miesto práce
Martin
Termín nástupu
ASAP
Informácie pre uchádzača
okial ťa pracovná ponuka zaujala, zašli svoj štruktúrovaný životopis, motivačný list, prípadne fotografiu na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

Kontaktná osoba: Marián Prekop
E-mail: lm07@okaysk.eu
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
* SI aktívny a dynamický
* SI cieľavedomý, MÁŠ skúsenosti s predajom a VIEŠ, čo je ťah na bránku!!!
* VYZNAČUJEŠ sa pozitívnym myslením a orientáciou na výkon
* MÁŠ príjemné vystupovanie a viete komunikovať
* SI ochotný fyzicky pracovať
* SI časovo flexibilný
Krajná 86
821 04 Bratislava
Telefón: +420545544000
Aktualizované 16.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Obchod a predaj