KRONZI s..r.o.

CNC OPERATOR, MONTAZNIK A LAKYRNIK

Náplň práce
Hladame:
Lakýrnika, Montážnikov nábytku a CNC operátora.

- Plat 700-950Eur/brutto, podľa Vašej šikovnosti a pozície, na ktorú sa dokážete zaučiť

Miesto vykonu prace:
KRONZI s.r.o.
Pivovarnícka 1
Topoľčany
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
700-950Eur/brutto
- Sme rodinná firma a vyrábame najmä kúpeľňový nábytok a nábytok do interiérov
- Máme špičkové softvérové a hardvérové vybavenie
- Stravovanie zabezpečené v priestoroch firmy
- Pevná pracovná doba na jednu zmenu a nie cez víkendy a sviatky: Po. a Št. od 06:00 - 16:00 / Ut., St., Pia. od 06:00 do 14:00
Miesto práce
Topoľčany
Pivovranicka 1
Termín nástupu
ihned
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Prax alebo vzdelanie v oblasti stolar/nabytkar pripadne skusenosti s lakovanim.
A.Hlinku 4466/15
95501 Topoľčany
Slovensko
Kontaktná osoba: Robert Kroslak
Telefón: +421917623895
Fax: -
Aktualizované 16.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel