KFS DELTA

Elektromechanik, Operátor, Montážnik, montér

Náplň práce
Pre nášho partnera na Morave v meste Mikulov hľadáme montážnych pracovníkov/čky do výroby.

Mesto Mikulov je známe výrobou vína a je situované kúsok od slovensko-rakúskych hraníc.

Práca je vhodná pre mužov ženy, páry, rodinu, kamarátov ,alebo väčšie partie.

Jednoduchá výroba káblov pre auto-batérie (obsluha stroja alebo zariadenia, naozaj jednoduché pracovné pozície)
Možnosť práce aj v sede!!!!

3smenná prevádzka (ranná, poobedná, nočná)

Zamestnanecké výhody, benefity
*ubytovanie !!! ZDARMA !!! (ubytovanie formou apartmánov vhodné pre páry 2-ky izby)
*výhodné platové podmienky
*možnosť nadčasov
*pravidelné zálohy
*pracovný odev
*stabilná práca

Hodinový základ 88 kč/h
príplatky za poobednu smennu + 6,87kč
príplatky za nočnú smenu + 17 kč
príplatky za nadčas + 25%
príplatky za výkon až 3000 kč
príplatky za dochádzku až 1500 kč
ZA JEDNÚ SOBOTU ( 8 hodín) možnosť zárobok až 2136KČ !!!

Požiadavky na zamestnanca
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti
*dobrý zdravotný stav
*chuť pracovať
*manuálna zručnosť
*základy práce s PC

V prípade záujmu nás kontaktujte priamo na tel č 0948 478 095 alebo emailom

V ponuke máme aj viac pracovných pozícii
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
V texte
Miesto práce
Česká republika
Termín nástupu
IHNEĎ
Kontakt
KFS DELTA
Mierova 87
06601 Humenne
Slovenská Republika
Kontaktná osoba: Jakub Puškár
Telefón: 0948478095
Aktualizované 16.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektromechanik

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Montážnik, montér