STARSTAFF, s.r.o.

Skladník - manipulant s hutným materiálom

Náplň práce
Hľadáme šikovného skladníka – manipulanta s hutným materiálom s miestom výkonu práce v Spišskej Novej Vsi, na 2-zmennej prevádzke, ktorého hlavnou pracovnou náplňou bude:
- príjem, označovanie, uskladnenie a výdaj hutného materiálu do výroby
- obsluha žeriavu a VZV
- zodpovednosť za uskladnenie materiálu v súlade so smernicami spoločnosti

hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
3,05€/hod. + variabilná zložka do 30%
Iné výhody
- práca v preverenom výrobnom podniku
- práca v príjemnom prostredí
- garancia práce a adekvátnych pracovných podmienok
- odmeňovanie na základe výkonu, garancia platu v plnej výške a vždy na čas
- pre vysoko produktívnych pracovníkov garantujeme dlhodobú prácu
Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Na túto pozíciu hľadáme človeka, ktorému nie je cudzia:
- dôslednosť a technická zdatnosť
- manuálna zručnosť
- schopnosť dodržiavať dochádzku a pracovné nasadenie
- dodržiavanie pracovných postupov a bezpečnostných opatrení
- vysoká zodpovednosť
- schopnosť pracovať systematicky a samostatne
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- znalosť anglického jazyka slovom a písmom - výhodou
- znalosť ERP systémov: Baan, SAP - výhodou
- prax v oblasti skladovania minimálne 2 roky
- stredoškolské vzdelanie - odbor: strojárstvo
Kontaktná osoba: Ing. Miroslava Hajduková
Telefón: 0948188226
Aktualizované 19.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Strojárenstvo