STARSTAFF, s.r.o.

Obsluha CNC - horizontka

Náplň práce
Hľadáme skúsených strojárov na pracovnú pozíciu Obsluha horizontky v Spišskej Novej Vsi, ktorých hlavnou pracovnou náplňou bude:
- obrábanie rôznych kovových materiálov prostredníctvom klasickej alebo CNC horizontky
- opracovanie materiálu podľa výkresovej dokumentácie
- kontrola výrobku
- požadujeme prax minimálne 2 roky ako obsluha horizontky
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
4,38€/hod. + variabilná zložka do 30%
Iné výhody
- práca v preverenom výrobnom podniku
- práca v príjemnom prostredí
- garancia práce a adekvátnych pracovných podmienok
- stála podpora koordinátora
- odmeňovanie na základe výkonu, garancia platu v plnej výške a vždy na čas
- pre vysoko produktívnych pracovníkov garantujeme dlhodobú prácu
Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
Informácie pre uchádzača
Na túto pozíciu hľadáme človeka, ktorému nie je cudzia:
- dôslednosť a technická zdatnosť
- manuálna zručnosť
- schopnosť dodržiavať dochádzku a pracovné nasadenie
- dodržiavanie pracovných postupov a bezpečnostných opatrení
- vysoká zodpovednosť
- schopnosť pracovať systematicky a samostatne

Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- vyučený v strojárskom odbore
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- SŠ vzdelanie technického smeru - strojárstvo
- prax minimálne 2 roky

Kontaktná osoba: Bc. Miroslava Seňková
Telefón: 0948188226
Aktualizované 6.9.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Strojárenstvo