STARSTAFF, s.r.o.

IT pracovník

Náplň práce
Hľadáme šikovných IT pracovníkov (študentov, brigádníkov), ktorých hlavnou pracovnou náplňou bude:
- starostlivosť o lokálnu IT infraštruktúru: administrácia Windows serverov, virtuálne platformy VMWare, AD, LAN
- inštalácia nového HW a starostlivosť o existujúci
- IT podpora užívateľov, riešenie prevádzkových problémov
- spolupráca pri nasadzovaní nových systémov
- komunikácia s ostanými IT oddeleniami v rámci korporácie pri riešení problémov a implementácií nových aplikácií
Druh pracovného pomeru
vedľajší pracovný pomer
Ponúkaný plat
3,8€/hod.
- práca na dohodu alebo polovičný úväzok - neskôr prechod na plný úväzok
- práca v mladom kolektíve v medzinárodnej strojárenskej spoločnosti
- nadštandardné pracovné prostredie a pracovné podmienky
- zaujímavé platové ohodnotenie
- rozšírenie vlastných skúseností
Miesto práce
Humenné
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Na túto pozíciu hľadáme človeka,študenta alebo brigádnika ktorému nie je cudzia:
- schopnosť dodržiavať dochádzku a pracovné nasadenie
- dodržiavanie pracovných postupov a bezpečnostných opatrení
- vysoké pracovné nasadenie
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- znalosti Active Directory a administrácie Windows serverov
- orientácia v problematike LAN / WAN
- znalosti Windows klientov, Microsoft Office
- anglický jazyk aktívne
- skúsenosti s VMWare, ESX, Netapp výhodou
- skúsenosti so SAP výhodou
Kontaktná osoba: Ing. Miroslava Hajduková
Aktualizované 25.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Informačné technológie