STARSTAFF, s.r.o.

Key Account Manager

Náplň práce
- key account manager pre technickú oblasť
- priamy predaj s cieľom navýšiť počet zákazok
- akvizičná činnosť, aktívne získavanie nových klientov
- vytváranie dobrých vzťahov s klientmi
- kontakt so zákazníkmi z EÚ
- spolupráca s rôznymi oddeleniami
- dojednávanie obchodných podmienok
- reporting vlastnej činnosti a jeho prezentácia
- príprava a spracovávanie internej dokumentácie k vlastným obchodným prípadom
- zodpovednosť a starostlivosť za existujúcu sieť klientov
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
825€ + variabilná zložka do 20%
- práce v mladom kolektíve v medzinárodnej strojárenskej spoločnosti
- nadštandardné pracovné prostredie a pracovné podmienky
- zaujímavé platové ohodnotenie
- rozšírenie vlastných skúseností
- možnosť priamo zapojiť svoje skúsenosti, zručnosti a kreativitu a tak sa aktívne spolupodieľať na úspechu spoločnosti
Miesto práce
Humenné
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Na túto pozíciu hľadáme človeka, ktorému nie je cudzia:
- schopnosť dodržiavať dochádzku a pracovné nasadenie
- dodržiavanie pracovných postupov a bezpečnostných opatrení
- časová flexibilita
- vysoká zodpovednosť
- schopnosť pracovať systematicky a samostatne
- schopnosť riešiť problémy a navrhovať zmeny
- extrovertná povaha
- otvorená a na faktoch založená komunikácia
- analytické myslenie
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- aktívna znalosť angličtiny alebo nemčiny
- prax na podobnej pozícii 2 roky
- VŠ vzdelanie technického smeru - strojárstvo
- znalosti informačného systému SAP - výhodou
- výhodou znalosti v oblasti strategického nákupu, managementu dodávateľov a aplikácii zlepšovacích procesov

Kontaktná osoba: Ing. Miroslava Hajduková
Telefón: 0948188226
Aktualizované 19.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Strojárenstvo