STARSTAFF, s.r.o.

Konštruktér

Náplň práce
Hľadáme šikovných strojárov - konštruktérov, ktorých hlavnou pracovnou náplňou bude:
- Tvorba technickej dokumentácie, podľa zadaných špecifikácií v súlade so stanovenými termínmi a internými postupmi
- Zodpovednosť za aktualizáciu technickej dokumentácie
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami s ohľadom na správne vypracovanie technickej dokumentácie
- Zodpovednosť za kontinuálne zlepšovanie vo zverenej oblasti
- Znalosť CAD programov – (Inventor, AutoCAD): výhodou
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
667€ + variabilná zložka do 20%
Iné výhody
- práce v medzinárodnej strojárenskej spoločnosti
- rozšírenie vlastných skúseností
- možnosť priamo zapojiť svoje skúsenosti, zručnosti a kreativitu a tak sa aktívne spolupodieľať na úspechu spoločnosti
- zvyšovanie kvalifikácie
Miesto práce
Humenné
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Na túto pozíciu hľadáme človeka, ktorému nie je cudzia:
- dôslednosť a technická zdatnosť
- manuálna zručnosť
- schopnosť dodržiavať dochádzku a pracovné nasadenie
- dodržiavanie pracovných postupov a bezpečnostných opatrení
- vysoká zodpovednosť
- schopnosť pracovať systematicky a samostatne
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- aktívna znalosť angličtiny alebo nemčiny
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- prax na podobnej pozícii výhodou
- SŠ alebo VŠ vzdelanie technického smeru - strojárstvo
Kontaktná osoba: Ing. Miroslava Hajduková
Telefón: 0948188226
Aktualizované 19.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Konštruktér