STARSTAFF, s.r.o.

Operátor CNC stroja

Náplň práce
Hľadáme skúsených CNC operátorov na pracovnú pozíciu Obsluha CNC stroja v Humennom, ktorých hlavnou pracovnou náplňou bude:
- obsluha a nastavovanie CNC stroja podľa požiadaviek a technickej dokumentácie
- čítanie technickej dokumentácie
- práca s riadiacim systémom Sinumerik alebo Heidenhain
- požadujeme prax na CNC minimálne 2 roky
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
3,59€/hod. + variabilná zložka do 30%
Iné výhody
- práce v medzinárodnej strojárenskej spoločnosti
- rozšírenie vlastných skúseností
- možnosť priamo zapojiť svoje skúsenosti, zručnosti a kreativitu a tak sa aktívne spolupodieľať na úspechu spoločnosti
- možnosť zaškolenia skúsených sústružníkov a frézarov
Miesto práce
Humenné
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Na túto pozíciu hľadáme človeka, ktorému nie je cudzia:
- dôslednosť a technická zdatnosť
- manuálna zručnosť
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- schopnosť dodržiavať dochádzku a pracovné nasadenie
- dodržiavanie pracovných postupov a bezpečnostných opatrení
- technické a logické myslenie
- vysoké pracovné nasadenie
- schopnosť rýchlo sa učiť
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- skúsenosti s prácou vo výrobe
- prax na podobnej pozícii nutná minimálne 2 roky
- SŠ vzdelanie technického smeru - strojárstvo
Kontaktná osoba: Bc. Miroslava Seňková
Telefón: 0948188226
Aktualizované 6.9.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Strojárenstvo