Dealco s.r.o.
Sprostredkovanie zamestnania za úhradu
Personálne poradenstvo

Dispečer, Dispečer parkovacej služby, vodič

Náplň práce
Zabezpečovať kontakt a koordináciu medzi vozidlovými hliadkami (hliadku tvorí pracovník parkovacej služby a príslušník mestskej polície) pri kontrole parkovania
Telefónna komunikácia s účastníkmi premávky, ktorí porušili zákaz parkovania, príp. nemajú platnú parkovaciu kartu
Evidenčná činnosť.
Práca s vysielačkou, klientami a priestupcami na telefóne
Vykonávanie drobných údržbárskych prác (údržba dopravného značenia) a v prípade potreby zastúpenie vodiča v kontrolnej hliadke.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
900,- btto Eur /750 + 150 Eur osobné ohodnotenie/
Iné výhody
Gastro lístky v hodnote 4 Eurá
Ocenenie podľa výkonu k základnému platu
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
Informácie pre uchádzača
V prípade Vášho záujmu posielajte svoj životopis na mail : vlasta.sekuciova@dealco.sk, príp. volajte na mobil 0948 974 500.

Miesto výkonu práce je v centre Bratislavy.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Komunikatívny, slušné správanie a vystupovanie.
Základné vedomosti pri práci s PC.
Ovládanie obsluhy rádiostanice výhodou /pracovník bude zaškolený/.
Fyzická zdatnosť, dobrý zdravotný stav.
Ovládanie a zručnosť pri údržbárskych prácach.
Schopnosť pracovať v kolektíve.
Kontaktná osoba: Vedúci pobočky
Telefón: +421948974500
Aktualizované 14.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Dispečer