Dealco s.r.o.
Sprostredkovanie zamestnania za úhradu
Personálne poradenstvo

Manažér, Riaditeľ pobočky v Ružomberku

Náplň práce
Riadenie projektov v oblasti VZT a výroby kotlov, koordinácia oddelení a úsekov : obchodu, TPV, výroby, logistiky a kvality, realizácií a servisu, administratívy.
Zastrešuje komunikáciu smerom von z firmy – čiže smerom k riaditeľom ostatných pobočiek, zákazníkom, dodávateľom.
Komunikuje s ostatnými riaditeľmi pobočiek o odchýlkach, vyplývajúcich z operatívy – projekty kotlov a filtrov, výroba PIR, odsávania a VZT.
Definuje ciele jednotlivých vedúcich oddelení, kontroluje a hodnotí ich plnenie.
Zodpovedá za definíciu a plnenie cieľov jednotlivých oddelení (obhajuje HV pobočky)
Robí strategické rozhodnutia o pobočke v zmysle – aké výrobné segmenty rozvíjať, resp. utlmovať a v akom objeme, plánuje kapacitné posilňovanie jednotlivých oddelení, zodpovedá za rozširovanie, resp. útlm procesov, ktoré zabezpečujú tok zákazky.
Navrhuje a riadi strategické investície pobočky – nákup strojov, zavádzanie nových technológií.
Definuje stratégiu rozvoja jednotlivých oddelení – navrhuje zmeny kompetencií, systému odmeňovania.
Organizuje a vedie porady pobočky.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1500,- - 1800,- btto Eur + prémie, koncoročné odmeny, podiely
Perspektívna práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti.
Zaujímavé finančné ohodnotenie.
K základnému platu je variabilná zložka od výsledkov pobočky.
Služobné auto aj na súkromné účely.
Možnosť hradenia ubytovania v RK.
Miesto práce
Ružomberok
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
Informácie pre uchádzača
Dynamická a na cieľ orientovaná osobnosť.
Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti.
Schopnosť koordinovať a motivovať tímy pracovníkov.

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Prax v oblasti TZB /výroba alebo predaj/ : VZT, klimatizácie, kúrenie je nutná.
Riadiace skúsenosti v oblasti obchodu, príp. výroby VZT sú nevyhnutné.
Kontaktná osoba: Vedúci pobočky
Telefón: +421948974500
Aktualizované 14.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Manažér