Dealco s.r.o.
Sprostredkovanie zamestnania za úhradu
Personálne poradenstvo

Servisný technik, Servisný technik vzduchotechniky a klimatizácií

Náplň práce
Montáž vzduchotechniky a klimatizácií u zákazníka
Servis VZT a klimatizácii
Príprava materiálu na realizáciu zákaziek
Poskytovanie technickej podpory a riešenie technických problémov u zákazníka
Vykonávanie záručných a pozáručných opráv
Realizácia montážnych a inštalačných prác u zákazníka

hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
900,-
Iné výhody
K základnému platu je osobné ohodnotenie a prémie od výkonu
Preplácanie nadčasov
Miesto práce
Trenčiansky kraj
Bratislavský kraj
Trnavský kraj
západné Slovensko
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Schopnosť čítať výkresovú a technickú dokumentáciu
Ochota cestovať na servisné zásahy k zákazníkom v rámci západného Slovenska
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
§ 22 Vyhlášky č. 508/2009
Praktické skúsenosti so servisovaním VZT a klimatizácie
Kontaktná osoba: Vedúci pobočky
Telefón: +421948974500
Aktualizované 20.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Servisný technik