TONIX PERSONAL AGENCY s.r.o.
Prvořadým cílem je uspokojit a pružně reagovat na Vaše požadavky.
Naším základním krokem je dodávání kvalitních zaměstnance pro Vaší firmu s využíváním flexibilní síly podle aktuální potřeby.

Svářeč – Zámečník 250 Kč/hod- Slaný

Náplň práce
Hledáme do výrobního týmu svářeče nebo zámečníka, který má znalosti a zkušenosti v oboru:
• svařování dle EN 287-1 135 P BW 1.2 S t12,5 PF ss nb nebo ISO 9606-1 135 P BW FM1 St12,5 PF ss nb nebo svařování podle kvalifikace : EN 287-1 135 P BW 3 S t12,5 PR ss nb nebo ISO 9606-1 135 P BW PR ss nb i pro vysokopevné oceli:
• svařování dynamicky namáhaných ocelových konstrukcí metodou svařování 135 (MAG)
• jemnozrnné oceli S 355 J2+N
• vysokopevné oceli typu S 690 QL1 (Weldox700)
• Svarové spoje podléhají NDT kontrole
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
250 kč/hod
Iné výhody
• možnost ubytování ( dotované po dohodě )
• možnost záloh
Miesto práce
Stredočeský kraj
Slovenská republika
Česká republika
Slaný u Prahy
Informácie pre uchádzača
- tel. , CZ +420 775 270 072
Místo výkonu práce - Slaný u Prahy
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
SOU – ve strojírenském oboru, 2 roky praxe v oboru
• ochotu se učit novým postupům
• dobrá znalost čtení výkresové dokumentace
• týmová práce, manuální zručnost, technické myšlení, důslednost, časová flexibilita
• platný průkaz Jeřábník-vazač výhodou, popř. doškolíme
• ochotu pracovat ve vícesměnném provozu
Zhořelecká 739/10
460 01 Liberec I-Staré Město
06388400
Kontaktná osoba: TONIX
Telefón: + 421 948 259 552
Aktualizované 20.3.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel