STARSTAFF, s.r.o.

Absolventská prax v personálnej agentúre

Náplň práce
- komunikácia s uchádzačmi o prácu
- prezentácia pracovných podmienok
- vybavovanie emailov, telefonátov
- zakladanie dokumentov do osobných zložiek
- elektronická archivácia personálnych dokumentov
Druh pracovného pomeru
vedľajší pracovný pomer
Ponúkaný plat
základ od 2,759 €/hod. + variabilná zložka mzdy (dochádzkový bonus 20 € + príplatky + odmeny)
- ako absolvent získate reálnu pracovnú skúsenosť, čo Vám pomôže odštartovať Vašu kariéru
- príjemné pracovné prostredie, mladý kolektív
- získate kolegov, od ktorých sa veľmi veľa naučíte
- zamestnanecké výhody, benefity
Miesto práce
Vranov nad Topľou
Termín nástupu
Ihneď
Informácie pre uchádzača
- je potrebné, aby ste boli v evidencii Úradu práce aspoň 1 mesiac, vek do 26 rokov, nakoľko je to pozícia na absolventskú prax
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- práca s počítačom
- komunikácia
Kontaktná osoba: Ing. Petra Rajnaková
Telefón: 0908 084 824
Aktualizované 28.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Administratíva