Pokora. n,o
Poskytovanie sociálnych služieb

Zdravotná sestra, Zdravotná sestra

Náplň práce
- podávanie aplikovanie liekov, obkladov, zábalov
- riešenie jednoduchých zdravotných problémov klienta
- odoberanie vzoriek biologického materiálu na biochemický rozbor
- zabezpečovať prevenciu dekubitov
- meranie a zaznamenávanie fyziologických funkcií klientov
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
912
Iné výhody

Ponúkané výhody:
- práca v príjemnom kolektíve
- práca v čistom a modernom prostredí
- základná mzda + prémie do 30 % z výšky platu
- pravidelné zvyšovanie platu
- zabezpečenie školení zamestnancom
- možnosť profesijného rastu na vedúceho smeny
- stravovanie, ubytovanie zabezpečené
- ďalšie príplatky za nočnú zmenu, sviatky a víkendy

Miesto výkonu práce : Hrnčiarovce nad Parnou , Šelpice
Pracovná doba je od 7 :00 do 19 :00 a od 19:00 do 7 :00 - dvojzmenný pracovný režim
Miesto práce
Trnava
Hrnčiarovce nad Parnou, Šelpice
Termín nástupu
Ihneď
Informácie pre uchádzača
Úplné stredné odborné vzdelanie - Odbor: zdravotná sestra
Prax: 1 rok
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
komunikatívnosť, ochota pomáhať, empatia
Kontakt
Pokora. n,o
Trstínska 9
91701 Trnava
Kontaktná osoba: Braniš Martin
Telefón: 0948402004
Aktualizované 28.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zdravotná sestra