PERSOnica, s.r.o.
PERSOnica, s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na slovenskom trhu, ktorá ma ambíciu stať sa lídrom v inováciách v biznise, ktorému rozumieme.
Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na potreby rovnako uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (povolenie č. 2015/140691/18575/OSS).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Skladník, Asistent, Montážnik, montér, Skladník v predajni nábytku Tempo Kondela, Bratislava

Náplň práce
- naskladňovanie, vyskladňovanie tovaru
- montovanie nábytku na predajni
- príjem / výdaj tovaru
- obchodné zručnosti
- vystavovanie tovaru na predajni

hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
840 Eur v hrubom
Iné výhody
- manipulačný bonus 0 - 150 Eur
- stravné lístky - 3,38 Eur
Miesto práce
Bratislava
OC Shopping Palace - OC STYLA, Zlaté Piesky
Termín nástupu
dohodou
Informácie pre uchádzača
2-zmenná prevádzka
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- zručnosť a pozitívny vzťah ku montáži nábytku
- vítané stolárske skúsenosti
Mariánske námestie 29/6
010 01 Žilina
Slovensko
Kontaktná osoba: Vladimíra Pechová
Telefón: +421948887113
Aktualizované 16.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Asistent

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Montážnik, montér