RENERS s.r.o.
Spolocnost pôsobí v troch odvetviach podnikania, je to stojárenstvo a výroba, stavebníctvo a obchodná ciinnost. Podnikanie spolocnosti je založené na dlhorocných skúsenostiach vedenia spolocnosti a dôvere naších obchodných partnerov, preto je pre nás prioritou budovat dobrý pracovný tým našej spolocnosti, aby sme mohli neustále zkvalitnovat naše služby ponúknut profesionálný tým pracovníkov.

Zvárač, 135 /136/138

Náplň práce
Realizácia odborne technicky nárocných prací v rámci výroby ocelových konštrukcií, príprava, montáž, zváranie.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohoha
- stabilitu spolocnosti - slušné zachádzanie - dobré platové podmienky HPP / podla miesta práce /
Miesto práce
Česká republika
CZ, EU
Termín nástupu
dohoda
Informácie pre uchádzača
Životopisy a kopiu certifikátu posielajte na email: prace@vivacorporation.cz, reners@zoznam.sk, www.reners.sk Telefon: 0903 320 779, 00420 732 282 337,00420 776571715
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
požadujeme: • prax v obore, dobrý zdravotný stav • Certifikát zváraca EN 135/136/138/111/141 • Zváranie plechov vo všetkých polohách • tlškou platnosti skušobný vzor od t 12,5 • Samostatnost, znalost cítat výkresovú dokumentáciu • Zodpovedný prístup k práci • Vyucený v technickom obore • Psychická odolnost

085 01 Bardejov
Telefón: 00420732282337,00420776571715, 00421903320779
Fax: 00420242493149
Aktualizované 17.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zvárač