Dealco s.r.o.
Sprostredkovanie zamestnania za úhradu
Personálne poradenstvo

Operátor, Operátor zoraďovania

Náplň práce
Lisovanie a zoraďovanie na lisoch 65t, 125t, 160t, 315t a 400t s odvíjaním.
Zabezpečenie dosiahnutia požadovaných výstupných charakteristík produktov podľa technickej dokumentácie.
Pracuje podľa jasných inštrukcií a pod dohľadom zoraďovača a zmenového majstra.
Zabezpečuje plynulý chod výrobného procesu podľa požiadaviek a inštrukcií s ohľadom na dodržiavanie
požiadaviek kvality, bezpečnosti a ochrany životného prostredia.
Zodpovednosť za správne nastavenie strojov.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
Dohodou
Iné výhody
Zabezpečená doprava zadarmo
Trasa 1 (KN-Vráble): Komárno, Chotín, Marcelová, Modrany, Gbelce, Svodín, Veľké Ludince, Farná, Tekovské Lužany, Vráble
Trasa 2 (KN-Vráble): Komárno, Svätý Peter, Dulovce, Pribeta, Strekov, Rúbaň, Dubník, Jasová, Kolta, Čechy, Podhájska, Trávnica, Maňa, Vráble
Trasa 3 (KN-Nitra): Komárno, Svätý Peter, Dulovce, Pribeta, Dvory nad Žitavou, Nové Zámky, Bánov, Šurany, Komjatice, Veľký Kýr, Nitra
trasa 4 (KN-Nitra): Komárno, Kameničná, Kolárovo, Nové Zámky, Komjatice, Veľký Kýr, Nitra
Miesto práce
Nitriansky kraj
Vráble,Matador
Termín nástupu
Ihneď, príp. dohodou
Informácie pre uchádzača
Prosíme záujemcov, ktorí spĺňajú požiadavky, aby nekontaktovali danú spoločnosť, ani neposielali svoj životopis /nebudú akceptovaní/, ale aby volali na mobil 0948 973 500.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Manuálne zručnosti
Schopnosť obsluhy lisov
Schopnosť čítať pracovné návodky
Záujem učiť sa v oblasti práce so strojmi
Prax vo výrobe vítaná
Kontaktná osoba: Ing. Dušan Kostolányi
Telefón: +421948013500
Aktualizované 16.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor