Faurecia Automotive Slovakia s.r.o. odštepný závod Interior System Hlohovec

Operátor výroby

Náplň práce
VK sa bude konať dňa 28. 05. 2018 o 09:00 v zasadačke úradu práce v Hlohovci, II. poschodie
Trojzmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 530 € mesačne
Mesačný výkonnostný bonus, semestrálny bonus, príspevok zamestnávateľa na III. pilier
Miesto práce
okres Hlohovec
Hlohovec, Priemyselná 1
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Priemyselná 1
92003 Hlohovec
Kontaktná osoba: Mgr. Martina Latáková Tomšová
Telefón: +421918712051
Aktualizované 16.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor