Südtirol Böden GmbH

Murár, inštalátor dlaždíc

Náplň práce
Odteraz hľadáme zamestnancov ako skúsených robotníkov, ktorí môžu pracovať v Rakúsku a Nemecku.

Čo ponúkame:
-Fix pozície
- dobrá platba
kolokácie
-Servicefahrzeug
-profesionálne nástroje
- vynikajúca atmosféra na pracovisku
Práca v Rakúsku a južnom Nemecku

Čo očakávame:
motivácia
-Selbstständigkeit
-Zusammenspiel
-Experience
-Abschlusszeugnis
-Qualitätsarbeit

Ak ste dostali upozornenie, pošlite svoju žiadosť kliknutím na tlačidlo Odoslať môj životopis.
Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
1.500,00-2.000,00
"Südtirol Böden" je spoločnosť pre inštaláciu dlaždíc a podlahových krytín v Taliansku (Južné Tirolsko). Naša spoločnosť pracuje v tejto oblasti viac ako 25 rokov. Naša spoločnosť sa zaoberá aj studenými a teplými nátermi (dlaždice, mramor, kamenné dlaždice, parkety atď.). S cieľom ďalšieho rozširovania nášho podnikania hľadáme skúsených zamestnancov s okamžitým pracovným pomerom
Miesto práce
Nemecko
Rakúsko
Zahraničie ostatné
Termín nástupu
16.04.2018
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Schloßschmidstraße, 5
80639 München
De
Telefón: +49 6646354925
Aktualizované 16.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Murár