Združenie na pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím v Slovenskej republike
Naším cieľom je zabezpečiť, aby aj v živote ľudí s mentálnym postihnutím boli samozrejmosťou základné ľudské práva. Aby mohli pracovať, vzdelávať sa, oddychovať, mať rodinný život a priateľov. Aby boli akceptovaní takí, akí sú...

Čašník/čašníčka

Náplň práce
- Debarasovanie počas hotelových raňajok, obedov a večerí.
- Obsluha hotelových hostí v reštaurácii, kaviarni a v konferenčnej miestnosti.
- Základná príprava nápojov podľa aktuálnej ponuky denného baru.
- Príprava a debarasovanie kávových prestávok počas školení a konferencií.
Dvojzmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
do 800 € za mesiac
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Rača, Alstrova 153
Termín nástupu
1. 6. 2018
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Cudzie jazyky: anglický - elementárna: A1 a A2.
Ďalšie požiadavky: - zodpovednosť, - spoľahlivosť, - komunikatívnosť, - priateľský prístup, - tolerantný vzťah k ľuďom s mentálnym postihnutím.
Štúrova 6
Bratislava-Staré Mesto
Kontaktná osoba: Erik Maindl
Telefón: +421948244084
Aktualizované 16.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Čašník, servírka