Združenie na pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím v Slovenskej republike
Naším cieľom je zabezpečiť, aby aj v živote ľudí s mentálnym postihnutím boli samozrejmosťou základné ľudské práva. Aby mohli pracovať, vzdelávať sa, oddychovať, mať rodinný život a priateľov. Aby boli akceptovaní takí, akí sú...

Chyžná

Náplň práce
- upratovanie hotelových izieb podľa hotelových noriem:
- vysávanie
- utieranie prachu
- čistenie sociálnych a hygienických zariadení
- vysýpanie smetných košov
- dopĺňanie hygienických potrieb
- pomocné práce pri chode penziónu
- upratovanie kancelárskych priestorov
- dodržiavanie pokynov manažéra
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
do 600 € za mesiac
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Rača, Alstrova 153
Termín nástupu
1. 6. 2018
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Ďalšie požiadavky: Všeobecné spôsobilosti:, - organizovanie a plánovanie práce, - manuálna zručnosť, - fyzická zdatnosť, Osobnostné predpoklady, - precíznosť (presnosť), - spoľahlivosť, - tolerantný vzťah k ľuďom s mentálnym postihnutím.
Štúrova 6
Bratislava-Staré Mesto
Kontaktná osoba: Erik Maindl
Telefón: +421948244084
Aktualizované 16.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Upratovačka