EÚ mechanika, s. r. o.
Výroba strojárskych dielcov.

Obrábač kovov

Náplň práce
Sústružník/Frézar - prípravné práce, nastavuje stroj, obrába vertikálne a horizontálne plochy, rotačné plochy, číta výkresovú dokumentáciu, pracuje podľa technologických postupov, vykonáva jednoduchú údržbu /čistenie stroja/, upratuje pracovný priestor, odovzdáva opracované komponenty na ďalšie spracovanie.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 14:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom
Stará Turá, Stará tehelňa 37/37
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, tímová práca, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), tvorivosť (kreativita), technická gramotnosť, osobnostný rozvoj.
Ďalšie požiadavky: čítanie výkresovej dokumentácie podmienka.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, praktické myslenie, technický talent, cieľavedomosť, spoľahlivosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť), sebaovládanie, asertivita, sebaistota.
Stará tehelňa 37/37
Stará Turá
Kontaktná osoba: Ing. Juraj Gavač
Telefón: +421905644824
Aktualizované 16.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Frézar, sústružník