EXCLUSIVE GAME, s. r. o.
Prevádzkovateľ herní a barov na území Slovenskej republiky.

Obchodný zástupca

Náplň práce
Typické činnosti vykonávané na pozícii

- vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov
- prezentovanie a propagovanie spoločnosti a služieb
- monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít.
- reportovanie obchodných výsledkov priamemu nadriadenému na dennej úrovni
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
- motorové služobné vozidlo, len na pracovné účely (po dohode na súkromné účely)
- mobilný telefón aj na súkromné účely
- pc + internet
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania
Miesto práce
okres Bratislava
Termín nástupu
15. 5. 2018
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 6 mesiacov.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: vyjednávanie, analyzovanie a riešenie problémov, finančná a ekonomická gramotnosť, komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný písomný prejav, kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa.
Počítače: Internet - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá.
Osobnostné predpoklady: dominantnosť.
Klincová 37
Bratislava-Ružinov
Kontaktná osoba: Matej Kolesár
Telefón: +421905901801
Aktualizované 16.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodný zástupca