IBM International Services Centre s.r.o.
Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 170 krajinách, pričom neustále rozširuje svoje geografické pokrytie, a zamestnáva vyše 430 tisíc zamestnancov. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschopnosť na trhu. IBM International Services Center, Ltd., Bratislava (IBM ISC) vznikla v roku 2003. Počas svojho viac ako desaťročného pôsobenia na Slovensku rozvinula a prehĺbila aktivity medzinárodných centier IBM v Bratislave. Medzinárodné centrá IBM na Slovensku poskytujú svoje služby pri pokrývaní jednotlivých obchodných operácií a procesov interným a externým kleintom vo viac ako 70 krajinách sveta. V súčasnosti IBM International Services Center pokrýva približne 30 operácií v rôznych oblastiach obchodu.

Finančný analytik

Náplň práce
Communication with the various branches of the company abroad
Ensure monitoring and analyzing financial transactions and related transactions with respect to given to the region and / or the financial area
and all other related activities required by the employer to ensure the proper functioning of the company in the field.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto, Pribinova 25
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Cudzie jazyky: anglický - vysoká: C1 a C2.
Počítače: Microsoft Excel - vysoká, Microsoft Word - vysoká, Microsoft Outlook - vysoká.
Mlynské nivy 49
Bratislava-Ružinov
Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Rameshová Benáciová
Aktualizované 16.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Finančný analytik