IBM International Services Centre s.r.o.
Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 170 krajinách, pričom neustále rozširuje svoje geografické pokrytie, a zamestnáva vyše 430 tisíc zamestnancov. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschopnosť na trhu. IBM International Services Center, Ltd., Bratislava (IBM ISC) vznikla v roku 2003. Počas svojho viac ako desaťročného pôsobenia na Slovensku rozvinula a prehĺbila aktivity medzinárodných centier IBM v Bratislave. Medzinárodné centrá IBM na Slovensku poskytujú svoje služby pri pokrývaní jednotlivých obchodných operácií a procesov interným a externým kleintom vo viac ako 70 krajinách sveta. V súčasnosti IBM International Services Center pokrýva približne 30 operácií v rôznych oblastiach obchodu.

Všeobecný administratívny pracovník

Náplň práce
Vykonávať všetky každodenné činnosti spojené s výkonom pridelenej práce,
zodpovednosť za administratívnu podporu a spokojnosť vnútorných zákazníkov v súvislosti s pridelenou oblasťou,
komunikácia s jednotlivými pobočkami spoločnosti v zahraničí,
a všetky ďalšie súvisiace činnosti podľa príkazov zamestnávateľa potrebné na zabezpečenie riadneho fungovania spoločnosti v danej oblasti.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Dúbravka, Dúbravská cesta 14
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Cudzie jazyky: anglický - vysoká: C1 a C2.
Počítače: Microsoft Word - vysoká, Microsoft Outlook - vysoká, Microsoft Excel - vysoká.
Mlynské nivy 49
Bratislava-Ružinov
Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Rameshová Benáciová
Aktualizované 16.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník