STAKOTRA MANUFACTURING, s.r.o.
Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou oceľových konštrukcií, technologických zariadení a dráh do zábavných parkov, jednokoľajových prepravných systémov cestujúcich - Monorail.

Geodet

Náplň práce
- vytyčovanie geometrických bodov pre nastavenie budúcich segmentov oceľovej konštrukcie (dráhy)
- spracovanie, evidencia a archivácia dodávaných dát pre vytyčovanie oceľových konštrukcií (dráh)
- kontrolné merania vyrobených segmentov oceľových konštrukcií (dráh)
- vedenie a archivácia zameraných segmentov oceľových konštrukcií (dráh)
- vyhotovenie potrebných protokolov a grafov z kontrolných meraní
- iné práce a úlohy súvisiace s meraním rozmerov a tvarov vyrábaných oceľových konštrukcií (dráh).
Dvojzmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 1100 do 1300 € za mesiac
Okrem istoty zamestnania, dobrého ohodnotenia a zaujímavej práce, u nás Ťa ešte očakáva:
- práca na projektoch, ktoré posúvajú hranice možného v zábavnom priemysle vždy o métu vyššie
- finančné odmeny pri významných jubileách
- zamestnanecké pôžičky
- príspevok na letnú dovolenku
- príspevok na zimnú dovolenku
- odkúpenie materiálu od spoločnosti za výhodných podmienok
- využívanie výrobných možností spoločnosti za výhodných podmienok
- bezplatné výpožičky náradia
- odkúpenie vyradeného majetku spoločnosti za výhodných podmienok
- flexibilný pracovný čas (administratívne pozície)
- jazykové vzdelávanie (administratívne pozície)
- možnosť hrať v hokejovom a kolkárskom tíme a účasť na ostatných športových aktivitách
- možnosť výhodného ubytovania v areáli spoločnosti
- stravovanie v modernom stravovacom zariadení len za 0,70 €
- ponúkaná mzda neobsahuje možné príplatky v zmysle interných pravidiel spoločnosti
Miesto práce
okres Piešťany
Piešťany, Vrbovská cesta 2617/102
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Cudzie jazyky: nemecký - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: Microsoft Excel - elementárna, Microsoft Word - elementárna, Microsoft Outlook - elementárna.
Ďalšie požiadavky: - schopnosť čítať technické výkresy, - praktické technické skúsenosti a zručnosti, - technické myslenie, - manuálna zručnosť, - zmysel pre detail a perspektívu, - znalosť cudzieho jazyka je výhodou - nie podmienkou.
Vrbovská cesta 2617/102
Piešťany
Kontaktná osoba: Mgr. Monika Levčíková
Telefón: +421333210430
Aktualizované 16.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Výskumný a vedecký pracovník