KAISER Eastern Europe, s.r.o.
Firma KAISER AG so sídlom v Schaanwalde, Lichtenštajnsko, ktorá je jednotkou na trhu mobilných kráčajúcich rýpadiel a vozidiel pre čistenie kanalizačných systémov s výrobnými závodmi v Lichtenštajnsku, Rakúsku, Fínsku, Taliansku, Amerike a na Slovensku.

Elektrikár

Náplň práce
- montáž a zapojenie riadiacej jednotky s ostatnými komponentami podľa schémy na komunálnych vozidlách,
- spustenie, nastavenie parametrov a funkčná skúška riadiacej jednotky,
- podpora servisu pri servisných zásahoch na komunálnych vozidlách a bagroch,
- odstraňovanie závad zapojenia.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:30 do 15:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- dlhodobá pracovná perspektíva,
- profesionálny rast,
- mladý team,
- pružný pracovný čas,
- zamestnanecké výhody,
- platové benefity.
Miesto práce
okres Piešťany
Krakovany, Priemyselná 604/5
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), tímová práca, analyzovanie a riešenie problémov, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), samostatnosť, technická gramotnosť, osobnostný rozvoj, manuálna zručnosť.
Cudzie jazyky: nemecký - pokročilá: B1 a B2.
Ďalšie požiadavky: - flexibilita pri práci, otvorený prístup pri riešení problémov, schopnosť tímovej práce, - jazykové znalosti: nemčina nutná !, - odpovedáme iba vybraným uchádzačom.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, analytické myslenie, iniciatívnosť, trpezlivosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, asertivita.
Priemyselná 604/5
Krakovany
Kontaktná osoba: Ing. Roman Marek
Telefón: 00421337353520
Fax: 00421337353510
Aktualizované 16.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektrikár