Biely potok, akciová spoločnosť
Služby v lesníctve a poľovníctve

Pomocný pracovník v lesníctve

Náplň práce
- pomocné práce v pestovateľskej činnosti a ochrane lesa,
- pomocné práce v ťažbovej činnosti, drobnej lesnej výrobe, v lesnom semenárstve a škôlkarstve.
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- možnosť bezplatného ubytovania,
- pracovné oblečenie,
- iné zamestnanecké benefity (príspevok na šport, kultúru a i.).
Miesto práce
okres Považská Bystrica
Dolný Lieskov, Tŕstie 149
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť.
Cudzie jazyky: ukrajinský - vysoká: C1 a C2, srbský - vysoká: C1 a C2.
Ďalšie požiadavky: - prax a znalosti v oblasti živočíšnej výroby, v starostlivosti o zvieratá, - časová flexibilita (v prípade potreby ochota pracovať nad rámec pracovného času), - dobrý zdravotný stav, zodpovednosť, lojalita, - bezúhonnosť.
Plynárenská 7/C
Bratislava-Ružinov
Kontaktná osoba: Ing. Eva Ságová
Telefón: +421424370240
Aktualizované 16.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pomocné práce