Tomegas SK

Dispečerka, fakturantka

Náplň práce
Popis:
-ponúkame prácu na pozíciu prevádzková dispečerka
-vnútroštátna preprava
-uvedené vyžaduje časovo flexibilného zamestnanca
-fakturácia, skladové hospodárstvo/príjem, výdaj/
zodpovednosť za riadnu a včasnú fakturáciu
- archivácia dokumentov

Vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa- vítané, nie je podmienkou
vysokoškolské II. stupňa- vítané, nie je podmienkou

Zručnosti, schopnosti, požiadavky:
Cudzie jazyky: znalosť vítaná
ďalšie požiadavky:
-prax na podobnej pozícii v rámci dispečingu a fakturácie- vítaná
-technická zdatnosť, analytické myslenie, schopnosť samostatne rozhodovať, zmysel pre zodpovednosť, presnosť, precíznosť, spoľahlivosť
- schopnosť pracovať s PC- Microsoft Excel, Outlook, PowerPoint, Word...
-dobré organizačné a komunikačné schopnosti
-schopnosť pracovať v tíme

Doplňujúce informácie:
- Ďalšie informácie na uvedenú pozíciu na osobnom pohovore
Miesto výkonu práce:
Tomegas SK s.r.o.
Palariková 2773
022 01 Čadca
Kontakt: Mgr. Jana Jakubčíková
jakubcikova@tomegas.sk

V prípade záujmu zašlite životopis na jakubcikova@tomegas.sk.

hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
Čadca
Palariková 2773, 02201 Čadca
Termín nástupu
Hneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Kontakt
Tomegas SK
02201 Čadca
SR
Kontaktná osoba: Jakubčíková Jana
Telefón: 0905699798
Aktualizované 16.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Administratíva