Best Hotel Properties a.s.
Prevádzkovateľ najluxusnejšich hotelov v Bratislave Best Hotel Properties zastrešuje medzinárodné hotely ako Grand Hotel River Park, hotel Sheraton a Crowne Plaza.

Chyžná

Náplň práce
* Čistenie pridelených hotelových izieb pri maximálnej efektívnosti a dodržiavaní predpísaných štandardov hotela.
* Zodpovedné a priebežné udržiavanie poriadku a čistoty v skladoch, na chodbách a na pracovnom vozíku.
* Dodržiavanie predpísaného používania chemických čistiacich prostriedkov na čistenie.
* Hlásenie rozdielov v statusoch izieb na rozpise so skutočnosťou Floor Supervisorovi.
* Hlásenie strát a nálezov.
* Informovanie údržbárov o technických chybách nájdených pri upratovaní hotelových izieb.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
* Práca pre celosvetovú hotelovú sieť Starwood Hotels & Resorts.
* Strava poskytovaná zdarma.
* Uniforma a jej čistenie zdarma.
* Možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rozvoja.
* Zľava na ubytovanie v hoteloch v rámci siete + ďalšie benefity.
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto, Pribinova 12
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Ďalšie požiadavky: * Skúsenosť na podobnej pozícii je výhodou., * Zodpovednosť., * Zmysel pre detail., * Pozitívny prístup k práci.
Hodžovo námestie 2
Bratislava-Staré Mesto
Kontaktná osoba: Erika Koštialová
Telefón: +421910872158
Aktualizované 16.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Upratovačka