Miestna akčná skupina 11 PLUS
MAS (Miestna akčná skupina) 11 PLUS je občianske združenie s cieľom vytvoriť silnú regionálnu autoritu a svojimi spoločnými aktivitami sleduje predovšetkým rozvoj jednotlivých obcí v rámci MAS.

Administratívny pracovník

Náplň práce
- informačná, organizačná a evidenčná prácu kancelárie MAS;
- vybavovanie korešpondencie a písomnosti podľa pokynov nadriadeného;
- spravovanie web stránky MAS;
- spracovanie, triedenie a zápis údajov podľa pokynov nadriadeného;
- vedenie evidencie, záznamov, protokolov, prehľadov a iných informácií organizačného útvaru;
- komplexné zabezpečenie registratúry (najmä archivácia projektový zložiek užívateľov);
- informačná, organizačná a evidenčná práca kancelárie MAS;
- príprava, zber a vypracovanie podkladov v rámci publicity a informovanosti.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:00 do 16:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
do 800 € za mesiac
Miesto práce
okres Trnava
Cífer, Nám. A. Hlinku 31
Termín nástupu
1. 5. 2018
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: informačná gramotnosť, komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný písomný prejav, tímová práca, samostatnosť.
Počítače: Microsoft Excel - vysoká, Microsoft Word - vysoká, Microsoft PowerPoint - vysoká, Internet - vysoká.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť), vnútorná stabilita, komunikatívnosť.
Slovenská Nová Ves 30
Slovenská Nová Ves
Kontaktná osoba: Ing. Marianna Velčická
Telefón: +421903068078
Aktualizované 16.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník