AlfaCAD s. r. o.
Sme mladá spoločnosť s tímom profesionálov a bohatými skúsenosťami. Vyše 20 rokov skúseností ktoré sme nadobudli zúročujeme v prospech nášich partnerov.Máme bohaté skúsenosti v oblasti vývoja výroby jednoúčelových strojov a zariadení, ako aj dodávky jednotlivých súčiastok technického charakteru.

Konštruktér

Náplň práce
-Pomoc pri tvorba cenových ponúk
-Plánovanie,kontrola a vyhodnotenie procesu
-Riadenie výrobného procesu diela od dopytu po odovzdanie diela
-Komunikácia so zákazníkmi a riešenie problémových bodov projektu
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:30 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
do 1500 € za mesiac
Iné výhody
-Práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
-Možnosť odborného rastu a ďalšieho vzdelávania
-Hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú
-Zaujímavé a motivačné finančné ohodnotenie
Miesto práce
okres Dunajská Streda
Blatná na Ostrove, Hlavná 199
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 6 mesiacov.
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov, technická gramotnosť, samostatnosť.
Cudzie jazyky: slovenský - vysoká: C1 a C2, anglický - elementárna: A1 a A2, nemecký - elementárna: A1 a A2.
Počítače: Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Windows - pokročilá, AutoCAD - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: Znalosť technickej dokumentácie je veľkou výhodou, -Technické myslenie, -Logické myslenie, -Obchodné myslenie, -Ochota učiť sa nové veci.
Osobnostné predpoklady: cieľavedomosť, komunikatívnosť, praktické myslenie, spoľahlivosť.
Pohronská -
Bratislava-Nové Mesto
Kontaktná osoba: Bc. Gabriel Frank
Telefón: +421915980513
Aktualizované 16.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Konštruktér