LUNA - PLOTY, s.r.o.
Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montážou betónových výrobkov.

Administratívny pracovník s nemeckým jazykom

Náplň práce
- práca vhodnejšia pre mužov nakoľko sa manipuluje s betónovými vzorkami
- vypracovávanie cenových ponúk
- triedenie mailovej a korešpondenčnej pošty
- telefonická komunikácia so zákazníkom
- starostlivosť o zákazníka
- spravovanie objednávok
- vedenie chodu kancelárie
Pracovný čas: od 8:00 do 16:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- slušné finančné ohodnotenie
- telefonická komunikácia so zákaníkom
Miesto práce
okres Trnava
Malženice, Malženice 271
Termín nástupu
1. 5. 2018
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), samostatnosť, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti).
Cudzie jazyky: slovenský - vysoká: C1 a C2, nemecký - vysoká: C1 a C2.
Počítače: Microsoft Outlook - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Word - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: - úprimnosť, - príjemné vystupovanie, - ochota učiť sa nové veci, - pracovitosť, - precíznosť.
Osobnostné predpoklady: cieľavedomosť, analytické myslenie, praktické myslenie, komunikatívnosť, spoľahlivosť.
Malženice 271
Malženice
Kontaktná osoba: Miroslav Chudý
Telefón: +421905220132
Aktualizované 16.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník