doem, s.r.o.
Veľkoobchod a maloobchod s kompresormi a zariadeniami na stlačený vzduch. Montáž, servis a údržba kompresorov, rozvodov stlačeného vzduchu, úpravných zariadení stlačeného vzduchu a pneumatického náradia. Výhradný dovozca značiek Fini, Mark, Airtec, Aircom a OMI.

Servisný technik

Náplň práce
- Inštalácia, údržba, servis a opravy kompresorov, rozvodov stlačeného vzduchu, servis zariadení stlačeného vzduchu a pneumatického náradia.
- Pravidelné servisné prehliadky kompresorov.
- Montáž rozvodov stlačeného vzduchu.
- Starostlivosť o zákazníkov.
- Pôsobenie v rámci územia SR.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 900 do 1600 € za mesiac
Iné výhody
- Zaradenie sa do spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami.
- Odborné školenia.
- Profesijný rast a vzdelávanie.
- Platové ohodnotenie.
Miesto práce
okres Žilina
Žilina, Komenského 52/A
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa, mladistvého.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Certifikáty: Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (samostatný elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1).
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), samostatnosť, technická gramotnosť, manuálna zručnosť.
Ďalšie požiadavky: - SOU / SŠ so zameraním na strojárstvo, energetiku., - Znalosti o elektrických častiach strojov., - Flexibilita., - Zodpovednosť., - Výhodou je znalosť anglického jazyka a prax na podobnej pozícii.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, praktické myslenie, spoľahlivosť.
Komenského 31
Žilina
Kontaktná osoba: Dušan Dorčík
Telefón: +421415001508
Aktualizované 16.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Servisný technik