Dentoma, spol. s r. o.
spoločnosť poskytujúca zubnú starostlivosť, prevádzkovateľ zubnej ambulancie

Odborný administratívny asistent v zdravotníckom zariadení

Náplň práce
práca s medicínskym softvérom na stomatologickej klinike, komunikácia s klientami a obchodnými partnermi, objednávanie materiálu, marketingové aktivity, celková asistencia vedeniu spoločnosti
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:00 do 12:00.
Druh pracovného pomeru
vedľajší pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 100 do 300 € za mesiac
Miesto práce
okres Žilina
Žilina, V. Spanyola 63
Termín nástupu
1. 6. 2018
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 6 mesiacov.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, organizovanie a plánovanie práce, komunikácia (jednanie s ľuďmi), komunikácia (jednanie s ľuďmi), analyzovanie a riešenie problémov, analyzovanie a riešenie problémov, finančná a ekonomická gramotnosť, finančná a ekonomická gramotnosť.
Cudzie jazyky: ukrajinský - vysoká: C1 a C2.
Počítače: Internet - pokročilá.
Osobnostné predpoklady: analytické myslenie, analytické myslenie, cieľavedomosť, cieľavedomosť, empatia, empatia.
Vojtecha Spanyola 8754/63
Žilina
Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Janík
Aktualizované 16.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Asistent