ANODE spol. s.r.o.

Konštruktér

Náplň práce
výkon práce: Priepasné, 1 zmena, práca s PC, vodičský preukaz sk. B, anglický alebo nemecký jazyk
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Myjava
Brezová pod Bradlom, Hurbanova dolina 919
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2, nemecký - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá.
Hurbanova dolina 919
90613 Brezová pod Bradlom
Kontaktná osoba: Ing. Michalička
Telefón: 034/6547468
Aktualizované 16.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Konštruktér