Izoltim s.r.o.
Kontaktovať e-mailom
Ponúkame komplexné služby v oblasti hydroizolácií a tepelných izolácií.Naša firma je zameraná na: hydroizoláciu strešného plášťa vrátane tepelnej izolácie, izolácie strešných záhrad, terás, balkónov, loggií, izoláciu proti zemnej vlhkosti, zatepľovanie fasád domov bytov, izoláciu proti tlakovej vode ochrannými nátermi.

izolatér + pomocník na kotvenie

Náplň práce
Stavebná spoločnosť príjme izolatérov plochých striech + pomocníkov na kotvenie, lištovanie a iné pomocné práce
Izolatéri: potrebná zručnosť s PVC,TPO fóliou a asfaltovými pásmi, samostatnosť, prax potrebná
Dopravu z firmy na stavbu zabezpečuje firma , v prípade potreby možnosť ubytovania na firme Práca zabezpečená celoročne .
Miesto výkonu práce celé územie SR najmä kraj: TT,NR BA,..
Pri záujme volať 0908 701 103, nástup možný ihneď
Mzda dohodou - podľa skúseností a kvality práce .

hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
0
Iné výhody
výkonnostné odmeny,
zabezpečená doprava z firmy na stavbu
možnosť ubytovania na firme v prípade potreby
dlhodobá stabilná práca
Miesto práce
Slovenská republika
Bratislavský kraj
Trnavský kraj
Trenčiansky kraj
Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihne´d
Informácie pre uchádzača
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B