SOREA spol. s r.o.
hotelové a podobné ubytovanie

Kuchár/-ka

Náplň práce
Príprava a výroba jedál teplej a studenej kuchyne.
Delené zmeny.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Zamestnanecké ubytovanie, iné zamestnanecké benefity.
+ zabezpečenie ubytovania
Miesto práce
okres Poprad
Vysoké Tatry, Tatranské Matliare, Hotel SOREA Hutník 33
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 mesiace.
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť).
Odborárske nám. 3
Bratislava-Staré Mesto
Kontaktná osoba: Bc. Jana Miho Hadzimová
Telefón: +421905720334
Fax: 0255565806
Aktualizované 16.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár