Barbara Kráľovičová
Prevádzkovanie Kralovič cafe & krbový ateliér spojený s kaviarňou.

Čašník/čašníčka

Náplň práce
Obsluha.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 18:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 3,50 do 8 € za hodinu
Slušné prostredie, nefajčiar, malá plocha, malá vzdialenosť na terasu, 2 schody na terasu, jeden na smene, zvyšovanie kvalifikácie a refundácia investície do vzdelania.
Miesto práce
okres Krupina
Krupina, Obchodná 2336
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 mesiace.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), finančná a ekonomická gramotnosť, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť.
Cudzie jazyky: slovenský - elementárna: A1 a A2, anglický - elementárna: A1 a A2, nemecký - elementárna: A1 a A2.
Počítače: Microsoft Word - elementárna, Microsoft Excel - elementárna, Open Office - elementárna, Internet - elementárna.
Ďalšie požiadavky: Gastro nie je " EASY JOB " vhodný na brigádu popri štúdiu , bez predpokladov a kvalifikácie , je to jedna z najnáročnejších oblastí , táto práca si vyžaduje prípravu, trpezlivosť a neustálu prácu na sebe., V našej prevádzke máme výborné technické vybavenie , zariadenie a sortiment , práve preto požadujeme a chceme kvalitný tím - ktorý bude dodržiavať pravidlá a hierarchiu .Rozhodne nemáme priestor pre lajdákov , pokrytcov , ľudí ktorý si nič nevážia a nemajú úctu k starším.Nechceme takých , ktorý nemajú základné charakterové vybavenie ako je slušnosť a poctivosť , výchovu , vedieť sa poďakovať , poprosiť , pozdraviť , neznášame ohováranie , faloš a krivých ľudí , to v tíme určite nechceme , faloš nabúra atmosféru a vidieť to na výsledku......
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, precíznosť (presnosť), spoľahlivosť, komunikatívnosť, sebaovládanie, vnútorná stabilita.
Obchodná 2336
Krupina
Kontaktná osoba: Renáta Kráľovičová
Telefón: +421905501145
Fax: 0905501145
Aktualizované 16.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Čašník, servírka