HWA SUNG Corporation s. r. o.
Spoločnosť zaoberajúca sa službami v oblasti logistiky, údržby, stravovania a sprostredkovania činnosti v oblasti výroby.

Sales manager

Náplň práce
Vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov.
Identifikácia obchodných príležitostí.
Prezentácia portfólia produktov a služieb, príprava cenových kalkulácií.
Monitorovanie trhu, marketingové aktivity, reportovanie, vypracovávanie analýz trhu a predaja.
Vytváranie každoročného predpokladaného plánu predaja.
Starostlivosť o súčasných klientov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu, vytváranie partnerskej siete.
Aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov.
Priebežné reportovanie aktuálnej situácie v obchode a postupu managementu v kórejskom jazyku zamestnávateľovi a v holandskom jazyku materskej spoločnosti.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:00 do 16:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 800 do 900 € za mesiac
Miesto práce
okres Čadca
Čadca, Podzávoz - Priemyslený park
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 2 roky.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), finančná a ekonomická gramotnosť.
Cudzie jazyky: anglický - vysoká: C1 a C2, holandský - vysoká: C1 a C2, kórejský - vysoká: C1 a C2.
Počítače: Microsoft Word - vysoká, Microsoft Excel - vysoká, Microsoft Outlook - vysoká, Microsoft PowerPoint - vysoká.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť), iniciatívnosť, komunikatívnosť, sebaovládanie, asertivita.
Robotnícka 1
Považská Bystrica
Kontaktná osoba: Chang Yong Song
Aktualizované 16.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodný manažér