Insignia Lifestyle Boutique Limited, organizačná zložka
concierge služby a služby manažmentu životného štýlu

Account Manager

Náplň práce
Managing the growth and relationship of the lifestyle management programme
• Working with customers to establish business objectives of lifestyle management programmes
• Developing plans to achieve objectives, tracking and reporting on the progress through regular reviews
• Meeting/exceeding budgeted profit and minimizing costs
• Meeting all service level agreement metrics and generating commercially viable ideas to increase profitability
• Contract negotiations, implementing new strategies, negotiating new partnerships and creating new commercial and revenue platforms
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 9:00 do 18:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 600 do 600 € za mesiac
- working for one of the best international lifestyle companies
- working with young highly motivated team
- provided with company trainings and continuing eduations
- company events
- meal vouchers
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto, Štefánikova 15
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 roky.
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov, rozhodovanie, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), samostatnosť.
Cudzie jazyky: anglický - vysoká: C1 a C2, ruský - vysoká: C1 a C2, ukrajinský - vysoká: C1 a C2.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá, Microsoft PowerPoint - pokročilá, Internet - vysoká.
Ďalšie požiadavky: Extensive experience in global business account management supported by successful track record, • Luxury lifestyle management , travel and concierge business areas knowledge , • Advanced networking and connecting skills , • Fluent negotiation skills, .
Osobnostné predpoklady: pozornosť, praktické myslenie, analytické myslenie, precíznosť (presnosť), komunikatívnosť.
Štefánikova 15
Bratislava-Staré Mesto
Kontaktná osoba: Miriam Beňová
Telefón: +421918726909
Aktualizované 16.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodný manažér