FAST PLUS, spol. s r.o.
Sme najväčší dovozca, distribútor a predajca spotrebnej elektroniky, hodiniek, hudobnín na území SR, ČR, HU, PL s pôsobnosťou na trhu od roku 1997. Prevádzkujeme vlastné logisticé a servisné stredisko. V súčastnosti zamestnávame cez 450 zamestnancov a prevádzkujeme viac ako 40 maloobchodnych predajanich po celom Slovensku. Ročne predáme viac ako 3 milióny kusov elektra, hodiniek a hudobnín. Podrobnejšie informácie o spoločnosti na www.planeoelektro.sk, www.pqt.sk a www.fastplus.sk.

Servisný technik

Náplň práce
Do nášho servisného strediska hľadáme čerstvú posilu:
- oprava domácich spotrebičov ( biela technika )
- evidencia a spracovanie zákaziek v informačnom systéme
- komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:30 do 17:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
- budete mať príležitosť pracovať s najnovšími technológiami z oblasti elektra
- budete mať motivujúce finančné odmeňovanie - prémie za výkon
- zúčastníte sa pravidelných tímových akcií
- dostanete finančné príspevky pri osobných výročiach
- dostanete atraktívne zamestnanecké zľavy na tovar
- dostanete nadštandardné stravné: 3,75 €
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Rača, Na pántoch 18
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 6 mesiacov.
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov, samostatnosť, finančná a ekonomická gramotnosť, manuálna zručnosť.
Počítače: Microsoft Excel - elementárna, Microsoft Outlook - elementárna, SAP - elementárna, Internet - elementárna.
Ďalšie požiadavky: trestná bezúhonnosť, paragraf 21 výhoda.
Osobnostné predpoklady: analytické myslenie, precíznosť (presnosť), ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť).
Na pántoch 18
Bratislava-Rača
Kontaktná osoba: Juraj Matejka
Telefón: +421249105803
Aktualizované 16.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Servisný technik