SG Security s.r.o.
Zabezpečujeme a vykonávame služby a činnosti na úseku ochrany majetku a osôb.

Strážnik strážnej služby

Náplň práce
Fyzická ochrana majetku - strážnik strážnej služby.
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 19:00.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Zmluva na určitý čas.
Možnosť predĺženia kontraktu, podľa potrieb stráženia.
Cestovné náhrady.
Miesto práce
okres Trenčín
Dolná Súča,
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 6 mesiacov.
Certifikáty: Preukaz odbornej spôsobilosti pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany a pátrania (typu „S“) alebo pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany, pátrania, odbornej prípravy a poradenstva a pre prevádzkovateľov (typu „P“) podľa zákona č. 473/2005 Z.z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (zákon o súkromnej bezpečnosti) (§ 16).
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť, fyzická zdatnosť.
Ďalšie požiadavky: Vyžaduje sa vodičský preukaz sk. B a vlastné motorové vozidlo.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť.
Nad plážou 15/1
Banská Bystrica
Kontaktná osoba: Branislav Kicko
Telefón: +421907141289
Aktualizované 16.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pracovník bezpečnostnej služby