Diadém - združenie záchrany hradu Blatnica
Združenie je zamerané na záchranu hradu Blatnica. Aktívne sa venuje činnosti obnovy danej historickej lokality.

Pomocný pracovník na stavbe

Náplň práce
rôzne pomocné práce realizované pri záchrane hradu Blatnica a v jeho blízkom okolí
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:30 do 14:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 530 do 540 € za mesiac
Iné výhody
práca v prírode
Miesto práce
okres Martin
Blatnica, hrad Blatnica
Termín nástupu
1. 5. 2018
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa, mladistvého.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), fyzická zdatnosť.
Ďalšie požiadavky: Uchádzač o zamestnanie musí byť evidovaný na úrade práce. Určitý počet musí byť v evidencii aj dlhodobo.
Osobnostné predpoklady: iniciatívnosť.
Charkovská 7/8
Martin
Kontaktná osoba: Iveta Vaňková
Telefón: +421918797236
Aktualizované 16.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pomocné práce