Maxin's quality services, s. r. o.
Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Operátor výroby

Náplň práce
- výroba chladičov pre automobilový priemysel
- vykonávanie pracovných operácií podľa technickej dokumentácie
- kontrola predpísaného vybavenia ako dokumentácia, tak i technické prostriedky, náradia a meradlá
- informovanie nadriadeného pracovníka pri zistených odchýlkach od predpísaných postupov a parametrov
- 3-4 zmenná prevádzka
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 3,75 € za hodinu
Iné výhody
- výkonnostný BONUS
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- možnosť kariérneho rastu
- komplexná starostlivosť koordinátorom
Miesto práce
okres Námestovo
Námestovo, Námestovo 1215
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Ďalšie požiadavky: - prax na obdobnej pozícii výhodou, nie však podmienkou.
Bajkalská 22
Bratislava-Ružinov
Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Garajová
Telefón: +421915155833
Aktualizované 16.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor