VEGUM a.s.
VEGUM a.s. má bohatú tradíciu v gumárenskej výrobe pre všetky odvetvia priemyslu. Výrobný program je orientovaný na výrobu gumárenských zmesí, výrobkov z vytlačovanej a lisovanej technickej gumy ako aj na konštrukciu a výrobu foriem, hubíc a ďalšieho vybavenie pre gumárenský priemysel.

Operátor výroby

Náplň práce
- Obsluha klasických lisov a lisov v poloautomateckej prevádzke,
- vulkanizácia gumárenských výrobkov na vstrekolisoch,
- obsluha liniek kontinuálnej vulkanizácie,
- obsluha miešacích zariadení.
Nepretržitý pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 700 € za mesiac
Iné výhody
- Zázemie v stabilnej spoločnosti,
- príspevok na stravu,
- 13. a 14. plat,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
Miesto práce
okres Prievidza
Dolné Vestenice, Gumárenská 337
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť.
Ďalšie požiadavky: Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovaní budú len vybraní kandidáti pozvaní na pracovný pohovor.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie.
Kontakt
VEGUM a.s.
Gumárenská 337
Dolné Vestenice
Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Kováčová
Telefón: +421465195571
Aktualizované 16.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor