Salini Impregilo S.p.A., organizačná zložka
Salini Impregilo je priemyselná skupina špecializujúca sa na výstavbu veľkých, komplexných projektov dynamickej talianskej spoločnosti, ktorá je schopná súperiť s poprednými svetovými hráčmi. Prevádzku má vo viac ako 50 krajinách s viac ako 31.000 zamestnancami a obratom približne 4 miliardy € je Salini Impregilo globálnym hráčom v oblasti stavebníctva a popredný svetový dodávateľ infraštruktúry v segmente vody. Svoje aktivity zakladá na silnej vášni pre stavbu, ktorá sa odráža v jeho bohatstve medzinárodných projektov. Priehrady a vodné elektrárne, hydraulické práce, železnice a systémy metra, letiska a diaľnice, občianske a priemyselné stavby sú odvetvia, v ktorých skupina pôsobí už viac ako 100 rokov. Celá skupina sa zaviazala k prevádzke v súlade s ekologickými, etickými a profesionálnymi zásadami, ktoré sú v súlade s najprísnejšími medzinárodnými kritériami pre riadenie podnikov a pre občianstvo.

Elektrikár

Náplň práce
- montáž elektroinštalácie
- oprava a údržba elektrických zariadení
- denná kontrola elektrických zariadení
- obsluha trafostanice
Turnusová práca.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- ubytovanie zdarma
- motivačné finančné ohodnotenie
- zaujímavá práca pre konzorcium zahraničnej a slovenskej spoločnosti využívajúcej moderné technológie
+ hradené ubytovanie
Miesto práce
okres Martin
Vrútky, Dubná Skala (tunel) 1
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 2 roky.
Certifikáty: Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (samostatný elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1).
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, rozhodovanie, samostatnosť.
Ďalšie požiadavky: Je nevyhnutné mať platné osvedčenie podľa zákona SNR č. 51/1988 Zb.:, - samostatný elektrotechnik v rozsahu pre technické zariadenia do a nad 1000V (§22 vyhláška).
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť), spoľahlivosť.
Námestie 1. mája 18
Bratislava-Staré Mesto
Kontaktná osoba: Ing. Marcela Krupová
Telefón: +421905828403
Aktualizované 16.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektrikár